Karel Fethiye/Muğla Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

Karel Yetkili Satıcı ve Teknik servisi olan ZAFER İLETİŞİM GÜVENLİK; Güvenlik Kamera Sistemleri, Kablolu/Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri, IP ve Analog PBX Telefon Santralleri, Araç Takip Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri, Adresli Yangın İhbar Sistemleri, Çağrı Merkezi ve çözümleri başta olmak üzere teknoloji alanında fonksiyonel ürünlerin her türlü satış, tedarik ve desteğini sağlamaktadır.

İşletmemiz, ZAFER İLETİŞİM ismiyle Ocak 1997’de Fethiye’de telefon tamiri ve ankastre bağlantıları yapmak üzere, servis ve tamir firması olarak kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Karel Yetkili Satıcı ve Bayisi olup ismi ZAFER İLETİŞİM GÜVENLİK olarak değiştirilmiştir. 1997 yılından bu yana hizmet verdiğimiz firmamızla çalışan müşterilerimizin çözüm, teknik destek ve bakım faaliyetlerimiz teknolojiye ayak uydurarak devam etmektedir.

ZAFER İLETİŞİM GÜVENLİK bünyesinde yetkili olarak satışını ve teknik servisliğini üstlendiğimiz Karel marka sistem ve ürünleri müşterimize en iyi şekilde tanıtmayı ve memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

ZAFER İLETİŞİM GÜVENLİK, Karel Yetkili Satıcı ve Servisi olarak; Tüm Karel ürün ve çözümlerinin satış, kurulum, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Bunun yanı sıra, Karel’in resmi web sitesi Karel.com.tr adresinde bulunan Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından da firmamızın bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Bu yukarıda bahsedilen ve/veya bunların dışında kalan konular hakkında daha detaylı bilgi için;

→  info@zaferiletisim.com

→  Zafer İletişim Güvenlik Uzaktan Yardım Sistemi (XP/Vista/7 uyumlu) uygulamamızı indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

7/24 Ulaşabileceğiniz İletişim Numaralarımız ve elektronik posta adreslerimiz :

İsim Soyisim   İletişim Numarası Elektronik Posta Adresi
Zafer Aykaç : 0 532 356 99 88 zaferaykac@zaferiletisim.com
Deniz Girgin : 0 536 880 99 88 deniz.girgin@zaferiletisim.com
Engin Çeşte : 0 545 508 99 88 engin.ceste@zaferiletisim.com

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.