Karel Fethiye/Muğla Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

Karel Yetkili Satıcı ve Teknik servisi olan ZAFER İLETİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ; Güvenlik Kamera Sistemi, Alarm Sistemi, IP ve Analog PBX Telefon Santrali, Araç Takip Sistemi, Apartman Konuşma Sistemi, Yangın İhbar Sistemi, Çağrı Merkezi ve çözümleri başta olmak üzere teknoloji alanında fonksiyonel ürünlerin satış ve desteğini sağlamaktadır.

ZAFER İLETİŞİM, Ocak 1997’de Fethiye’de telefon tamiri ve ankastre bağlantıları yapmak üzere, servis ve tamir firması olarak kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Karel Yetkili Satıcı ve Bayisi olup ismi ZAFER İLETİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ olarak değiştirilmiştir. 1997 yılından bu yana hizmet verdiğimiz firmamızla çalışan müşterilerimizin çözüm, teknik destek ve bakım faaliyetlerimiz hâlen devam etmektedir.

ZAFER İLETİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ bünyesinde yetkili olarak satışını ve teknik servisini üstlendiğimiz Karel Güvenlik Sistemleri’ni müşterimize en iyi şekilde tanıtmayı ve memnuniyeti en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

ZAFER İLETİŞİM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ, Karel Yetkili Satıcı ve Servisi olarak; Tüm Karel ürün ve çözümlerinin satış, kurulum, servis ve bakım faaliyetlerini yürütmektedir.

Bunun yanı sıra, Karel’in resmi web sitesi Karel.com.tr adresinde bulunan Yetkili Satıcı ve Servisler sayfasından da firmamızın bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Bu yukarıda bahsedilen ve/veya bunların dışında kalan konular hakkında daha detaylı bilgi için;

→  info@zaferiletisim.com

→  Zafer İletişim Uzaktan Yardım Sistemi uygulamamızı indirmek için lütfen buraya tıklayınız.

7/24 Ulaşabileceğiniz İletişim Numaralarımız :

İsim Soyisim   İletişim Numarası Elektronik Posta Adresi
Zafer Aykaç : 0 532 356 99 88 zafer.aykac@zaferiletisim.com
Deniz Girgin : 0 536 880 99 88 deniz.girgin@zaferiletisim.com
Eyyüp Demir : 0 545 508 99 88 eyyup.demir@zaferiletisim.com

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.