Karel Fethiye/Muğla Yetkili Satıcı ve Servisi

E-Posta Hukuki Şartları

“@zaferiletisim.com” E-POSTA ADRESLERİNDEN GELEN E-POSTALAR İÇİN KOŞULLAR
Bu e-posta iletisi veya ekleri sadece gönderildiği kişilere veya kurumlara özel olup, hukuken korunmuş, gizli veya açıklanmaması gereken bilgiler içerebilir. Eğer yetkili alıcı değilseniz içeriği açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız yasaktır ve bu e-postayı derhal silmeniz gerekmektedir. Bu e-posta mesajı, hiç bir şekilde, herhangi bir amaç için çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve para karşılığı satılamaz. Zafer İletişim Güvenlik bu e-posta iletisinin veya eklerinin içeriğindeki bilgi veya belgelerin doğruluğundan sorumlu değildir ve bu konuda hiçbir hukuksal sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu mesajın içeriğiyle ilgili sorumluluk yalnızca gönderen kişiye aittir ve bu içerik Zafer İletişim Güvenlik‘in görüşlerini yansıtmayabilir.

TERMS AND CONDITIONS FOR E-MAILS COMING THROUGH “@zaferiletisim.com” E-MAIL ADDRESSES
This e-mail message or attachments are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed, and may contain legally privileged, confidential information. If you are not amongst the recipients you are hereby notified that any dissemination, forwarding, copying or use of any of the information included is strictly prohibited, and the e-mail should immediately be deleted. This e-mail message can’t be copied, published or sold for any reason. Zafer İletişim Güvenlik  makes no warranty as to the accuracy or completeness of this e-mail or any information contained in this message and hereby excludes any liability of any kind whatsoever. The opinions expressed in this message belong to sender alone and may not necessarily reflect the opinions of Zafer İletişim Güvenlik.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.